Belletmen Nöbet Programı

6.10.2020
8002 kez indirildi.
22227 kez görüntülendi.

VBA makrolarından yararlanılarak hazırlanmış bir programdır. Pansiyonlu okullarda belletmen ve etüt nöbetçisi aylık çizelgesi oluşturmak için kullanılabilir.

- 06.10.2020 tarihinde istatistik sayfasında belletmen ve etüt nöbetlerinin saat karşılıkları kullanıcı tarafından girilebilecek şekilde düzenlendi.
- 13.07.2020 tarihinde bir takım düzeltmeler yapılarak güncellendi.
- Personelin nöbet tarihlerinin sayımını ve dökümünü yapan "Istatistik" sayfası eklendi.
- 08.04.2013 tarihinde Excel 2010(*.xlsm) sürümüne yükseltildi.

Anahtar kelimeler: belletmen, nöbet

 

 

Y O R U M L A R

ÇOK GÜZEL OLMUŞ

11 Kasım 2022 Cuma 
20:29:46
HOCAM ÇOK GÜZEL OLMUŞ AMA BENİM İŞİME YARAMIYOR YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ
BÜNYAMİN

3 Belletmen Atama

15 Eylül 2022 Perşembe 
22:15:07
Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş. Bizim pansiyonda 3 belletmen ataması yapıyoruz ve etüt yok programda yardımcı olur musunuz
Mustafa
Maalesef hocam.

3 öğretmen atama

8 Aralık 2021 Çarşamba 
10:01:11
Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş lakin benim yapmak istediğim etüt yazan kısımda kat 3 yazması ve oraya da otomatik olarak nöbetçi öğretmen ataması etüt yok bizde çünkü yaparsanız çok minnettar olurum hocam.
HASAN

program hakkında görüş

6 Ekim 2021 Çarşamba 
14:49:13
Bazı değişiklikler yapamıyorum. Kod eklemek istiyorum olmuyor. Değişiklikleri kaydet dediğimde menü çalışmıyor.
AHMET

Nöbet düzenleme

28 Eylül 2021 Salı 
12:27:17
Her güne 1 belletmen ve 1 nöbetçi Öğretmen atamam gerekiyor, ancak yapamıyorum. Bazı öğretmenler hem nöbet hem belletmenlik, bazıları sadece nöbet bazılrı ise sadece etüd istiyor. Her öğretmene ayrı tanımlama yapamıyor muyuz? Bir de ayda 56 saati geçmemesi gerekiyor ancak geçiyor otomatik tanımlamada. Beceremedim
Afet

Hata

19 Mart 2021 Cuma 
11:26:59
Öncelikle hazırladığınız program için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Programınızı indirdim ancak açarken okuma hatası verdi yine de kurtar dedim ancak bu şekliyle menü kısmını kullanamıyorum. Problem ne olabilir? Yardımcı olabilir misiniz?
ÖZLEM
Programı yeniden indirmeyi denediniz mi Özlem hocam? İndirme işleminde bir sorun oluşmuş olabilir. Programın bir hata vermemesi lazım.

BELLETİCİ NÖBET PROGRAMI

4 Mart 2021 Perşembe 
14:47:57
Belletmen nöbet programınızı inceledim. Elinize sağlık gayet güzel görünüyor. Bu programda cuma ve cumartesi günlerine etüt görevlisi atamıyor. ben ise cuma, cumartesi ve pazar günlerine etüt görevlisi atama yapmak istemiyorum. ama programda düzenleme yapmadım. yardımcı olur musunuz?
MEHMET
Merhaba Mehmet hocam. Dediğiniz şekilde düzeltme yapıp epostanıza gönderdim hocam. İyi çalışmalar dilerim.

programı çalıştıramıyoruz

27 Kasım 2018 Salı 
14:37:03
iyi günler, paylaşmış olduğunuz programdan yararlanmak istiyoruz ancak derleme hatası alıyoruz. cant find Project or library hatasını düzeltemedik. bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
zeynep
Zeynep hanım, öncelikle gecikme için kusuruma bakmayın. Bu hatayı gidermek için, programı açtığınızda Alt tuşuyla birlikte F11 tuşuna basarak VBA Editor penceresini açın. Bu pencerede üst taraftaki menülerden Tools menüsü içindeki References alt menüsünü tıklayın. Açılan küçük pencerede, yanlarında onay kutucukları olan bir liste göreceksiniz. "MISSING:" ifadesiyle başlayanların onay işaretlerini kaldırdığınızda sorununuz çözülmüş olacak.

Buna rağmen sıkıntı olursa excel dosyasını sitemizden yeniden indirin.

okul nöbet programı

1 Şubat 2018 Perşembe 
00:19:22
kardeşim sana zahmet birde okul nöbet programı yaparmısın sana zahmet ama dönerli olması gerekmektedir. mesela pazartesi nöbetçi olanlar sadece pazartesi günü bu hafta 1. sırada öğretmen bahçe nöbeti tutmuşsa haftaya zemin kat haftaya 1. kat olması gerekmektedir. telden de ulaşmak istersen 541*******
erkan

belletmen nöbet programı

11 Ocak 2018 Perşembe 
23:27:58
merhaba hocam. büyük emek verip hazırladığınız programlarla eğitim camiasına çok faydanız olduğunu belirtmek isterim. sizden ricam belletmen öğretmen nöbet programını okulda normal nöbette kullanılabilecek şekilde güncellemeniz. burada öğretmenlerin nöbet tutabilecekleri ve tutamayacakları günleri ayarlayabilmemiz yeterli olacaktır. böyle bir güncelleme çok faydalı olurdu. teşekkürler.
murat

Bayan Belletmen Erkek Belletmen

1 Mart 2017 Çarşamba 
10:07:27
Selamünaleyküm üstadım öncelikle Allah senden razı olsun çok teşekkür ediyorum. bizim okulumuzda kız erkek karma pansiyonumuz var kız pansiyonunda 1 belletmen 1 nöbetçi erkek pansiyonunda 1 belletmen 1 nöbetçi oluyor bu yüzden günler kısmında 3 bayan 3 erkek şeklinde yapsanız 1 tanelerini isteğe bağlı olarak bizim kapatmamıza müsaade etseniz de bu program ömürlük olur. bir de istatistik kısmında nöbetçi olunca 6 belletmen olunca 4 yazıyor ya onu da değiştirme butonu olsa da ilerleyen zamanda bu saatler değişince kolaylıkla değiştirebilelim... her şey için çok teşekkür ettim.
ERKAN